HISTORIA

Recykling z historią, czyli odzysk metali szlachetnych z przyszłością

Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w działalność związaną ze zbieraniem oraz recyklingiem odpadów zawierających metale szlachetne. Dzisiaj tworzymy zespół ludzi, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie zapewniają Klientom profesjonalny recykling oraz konsultacje w dziedzinie zbierania, transportu           i magazynowania odpadów oraz odzyskiwania z nich metali szlachetnych.

Systematycznie poszerzamy swoją wiedzę o branży profesjonalnego recyklingu, śledzimy na bieżąco światowe trendy w tej dziedzinie i adaptujemy je do warunków polskiego rynku.

DZIAŁALNOŚĆ

Odzyskiwanie metali szlachetnych w wersji HI-TECH

Recykling odpadów i odzysk z nich metali szlachetnych to działanie z pogranicza biznesu i ochrony środowiska, które przynosi wymierne korzyści finansowe            i ekologiczne. Naszą specjalnością jest odzysk metali szlachetnych z katalizatorów samochodowych i filtrów DPF oraz innych odpadów zapewniający Klientom wymierne korzyści, a nam wszystkim czyste środowisko.

Odzysk metali szlachetnych pod lupą

Zapewniamy profesjonalny i efektywny recykling zużytych katalizatorów samochodowych oraz filtrów DPF, a także innych odpadów zawierających metale szlachetne. W ramach naszej działalności oferujemy : skup, transport, segregowanie, magazynowanie oraz przetwarzanie odpadów zawierających metale szlachetne. Przeprowadzamy wyceny w oparciu o precyzyjne i zaawansowane technologicznie metody analityczne, ponadto oferujemy profesjonalne doradztwo i konsultacje. Zapotrzebowanie na odzysk metali szlachetnych jest coraz większe, dlatego systematycznie monitorujemy rynek i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco aktualizujemy i uzupełniamy naszą ofertę o nowe specjalistyczne usługi. Od lat pracujemy z największymi i najbardziej renomowanymi przedsiębiorstwami z naszej branży, dlatego proponujemy naszym Klientom bardzo korzystne ceny i elastyczne warunki współpracy.

Papiery na skuteczny odzysk metali szlachetnych

Profesjonalny odzysk metali szlachetnych to szczególna dziedzina biznesu, w której nie ma miejsca na jakiekolwiek uchybienia. Platinium MM to firma recyklingowa, wyznaczająca na naszym rynku najwyższe standardy. Pracujemy w oparciu o obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej przepisy prawne i wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. W 100% spełniamy rygorystyczne normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska,  stosujemy rozwiązania pro-ekologiczne.  Dzięki wypracowanemu know-how optymalizujemy odzysk metali szlachetnych i minimalizujemy szkodliwy wpływ przemysłu i eksploatacji pojazdów na środowisko naturalne.

MISJA

Recykling pełen korzyści

Auto Katalizatory zapewnia kompleksowe i zaawansowane technologicznie usługi w dziedzinie recyklingu katalizatorów i odzysku zawartych w nich metali szlachetnych. Celem firmy jest nowoczesny odzysk metali szlachetnych, optymalizacja zysków naszych Klientów oraz ochrona środowiska naturalnego. Nasza oferta dedykowana jest przedsiębiorstwom zajmującym się zbieraniem katalizatorów samochodowych i firmom działającym w szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Obsługujemy zarówno Klientów hurtowych, detalicznych jak i Klientów indywidualnych.